Елена Тримчевска од Охридска Банка избрана за Vice Chair во Бордот за Едукација на ACI-FMA, Честитки!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

15 + five =