Кафе со АЦИ пријатели- december edition

Почитувани Колеги, АЦИ Пријатели,

 АЦИ Македонија –Здружение на Финансиски Пазари има чест да ве покани на дружба со кафе(под покровителство на Здружението) во кафулето Винил на Булевар Партизански Одреди бр.14 спроти Соборната Црква во Четврток 06.12.2018 со почеток од 17.00 часот.

 Повелете да се видиме и да размениме искуства , мислења на актуелни стручни теми.

Ќе ни биде мило да дојдете.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

one × two =