Сега сме и на Twitter

 

Следете го 24тото Годишно Собрание преку Twitter и поставувајте прашања и коментари за време на панелите на #ACIPanel2019 .

Срдечно,

@AciMacedonia

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

14 − 11 =