24то Годишно Собрание на АЦИ Македонија- Save the Date!

 

Кога:       31ви мај до 2ри јуни, 2019

Каде:       Охрид, хотел Белведере

 

Распоред:

Петок ( 31ви мај)

20:30ч.      Коктел за добредојде

Сабота ( 1ви јуни)

10:00ч.      Собрание на Здружението

15:30ч.      Патување до Св. Наум со брод

16:30ч.      Посета на манастирот Св. Наум

17:30ч.       Ручек во ресторан Острово

19:00ч.       Посета на охридските природни извори

21:00ч.       Враќање со брод во хотелот

Недела (2ри јуни)

10:00ч.       Check- out

 

Регистрирајте се!

Registrations are closed for this event

Напомена: Котизација за настанот чини 1.500,00 мкд по учесник и е неповратна. Ноќевање по едно лице во еднокреветна соба- 2.2000,00 мкд на ден.  Ноќевање по лице во двокреветна соба- 1.590,00 мкд на ден. Здружението не обезбедува превоз до настанот.

За подетални информации ве молиме контактирајте ги:

Бојан Цветановски     тел: +389 78 300 784    мејл: b.cvetanovski@nlb.mk

Сашо Радевски            тел: +389 23 295 108   мејл: Saso.Radevski@stb.com.mk

 

Се гледаме таму!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

seventeen − fourteen =