Webinar- Примена на техничка анализа при тргување на валутен пазар-Форекс

Имаме чест да ве поканиме на Вебинар во организација на АЦИ Македонија и Инвест Поинт на тема:

Примена на техничка анализа при тргување на валутен пазарФорекс

ПредавачГ-ѓа Снежана Поповска,CMT,CFTe

Датум на одржување: 24.09.2021

Време на почеток: 14.00 часот

Платформа:Microsoft Teams (link)

 

Присуството е бесплатнобројот на учесници не е ограничен.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

14 + 12 =